Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Slovo investora Vlastimila Chládka

14.03.2019

Slovo investora Vlastimila Chládka

Po úspěšné realizaci Bowlingu Blansko v roce 2004 mě různí manažeři, podnikatelé, či veřejní činitelé oslovovali na spolupráci při realizaci jejich lokálních sportovních projektů. Já jsem ale v té době věděl, že do žádného všedního projektu již nepůjdu. Jestliže ano, tak jen do jediného “Postavit v Brně Nejkrásnější bowling!” Po zkušenostech se sportovním areálem v Krasové a po výstavbě Squash Blansko a Bowling Blansko jsem cítil, že bych tento úkol mohl zvládnout. Po dlouhých peripetiích a rozhodování se plánované stalo skutkem. V lednu 2017 jsme zahájili stavbu a šestého dubna 2018 se areál podařilo otevřít.

Bowling Brno je velkoryse navržené společensko – sportovní bowlingové centrum. V interiéru centra se nachází dvacet nejmodernějších bowlingových drah, specializovaný obchod, restaurace pro dvě stě osob a konferenční sál pro osmdesát osob. Velmi nám záleželo na moderním a kreativním interiéru vnitřních prostor. Myslím, že se nám to podařilo. Zvláště dominantní led obrazovka, mořské akvárium, kavárnička, bar a další prvky jsou toho neklamným znamením. Za samozřejmost považujeme špičkové vybavení a skvělé personální obsazení kuchyně.

Venkovní součástí centra je prostorná multifunkční letní terasa s design venkovními šachy. Velmi oblíbené jsou i do zeleně chráněného území Bílá hora zasazené, čtyři beachvolejbalové kurty, včetně kompletního zázemí.

V současné době dokončujeme výstavbu 18 jamek pro hru Adventure golf a také velmi atraktivního dětského hřiště. Jako pocta bowlingovému sportu bude v našem areálu stát bronzová socha hráčky bowlingu v životní velikosti, kterou pro nás navrhl a zpracovává Ing. Arch. Zdeněk Makovský.

Věříme, že první ročník mezinárodního turnaje Motiv Bowling Brno Open 2019 bude úspěšný a již teď se na váš všechny moc těšíme.

 

Vlastík